Motto szkoły: Warto podjąć wysiłek, żeby być lepszym - Jan Paweł II  

Witamy na stronie Zespołu Szkół w Czerśli

Strona główna
English
Czerśl
Historia szkoły
Patron
Zadania szkoły
Statut
RODO
Plan lekcji
Kadra
Comenius
Szkoła w obiektywie
Biblioteka
Stołówka szkolna
Zawody sportowe
Rekrutacja
Kontakt
Zdalne nauczanie

 


Instrukcja logowania do Microsoft Teams (Kliknij tutaj, aby pobrać)


Prace dzieci wykonane podczas zdalnego nauczania


Projekt edukacyjny

„Magiczna Moc Bajek” – „LAURKA DLA PAPIEŻA”


Z okazji 100 urodzin Jana Pawła II przedszkolaki z grupy „Pszczółki” upamiętniły ten dzień angażując się w kolejne zadanie z projektu „Laurka dla Papieża” i wykonując piękne prace, pamiętając tym samym o naszym wielkim Polaku – Papieżu Karolu Wojtyle.


Prace dzieci z grupy "Biedronki"Prace uczniów klasy 2Pracowite „Pszczółki”Prace uczniów klasy 1Prace dzieci z grupy "Biedronki"Pracowite „Pszczółki”Prace uczniów klasy 2


Podczas zdalnego nauczania uczniowie klasy II nie zapomnieli o swoich zdolnościach plastyczno- technicznych i wykonali bardzo pomysłowe i piękne plakaty przedstawiające sposoby segregacji śmieci.


Prace uczniów klasy 1Pracowite „Pszczółki”


Dzieci z grupy „Pszczółki” są bardzo pracowite, wykonują piękne i kreatywne prace plastyczne i aktywnie spędzają czas. Angażują się również w realizację projektów edukacyjnych. Brawo!


Prace uczniów klasy 1Wielkanocne kurczaczki, baranki, jajka malowane…


Święta Wielkanocne to czas radości i wspaniałej zabawy. Małe „Pszczółki” ochoczo zabrały się do działania. Wykonały piękne prace plastyczne i z wielkim zaangażowaniem zabrały się do malowania pisanek. Dziękuje rodzicom za wspólną pracę i realizację podjętych działań.


Aktywne działania małych „Pszczółek”


Hej ho, hej ho do przedszkola by się szło…..a skoro jest to niemożliwe małe „Pszczółki” nie poddają się i aktywnie pracują w domu. Realizując zagadnienia związane z nadejściem wiosny i pracą rolnika wykonały pomysłowe i bardzo kreatywne prace, a nawet zabawiły się w małych kucharzy przygotowując zdrowe i kolorowe wiosenne kanapki. Wszystkim rodzicom i dzieciom serdecznie dziękuję za zaangażowanie w podejmowane działania.